Увага!!!
З 01.07.22 року
змінюються ціни

 


Україна, м. Київ,
пр. Леся Курбаса, 10а

(044) 405-55-11
(044) 405-55-04

vkfpromin@ukr.net
Графік роботи:
             
9.00-18.00

Об'єкти та відгуки

Більше двохсот систем «ОДС Промінь» працюють в 41 місті України. Система може бути встановлена на об’єктах від одного ліфта до охоплення одного або кількох міст. Найменша з працюючих - один ліфт на шість зупинок, а великі обслуговують кілька сотень будинків. Система призначена для використання на житлових будинках, адміністративно-офісних забудовах, торгівельних центрах. Прикладом адміністративної забудови, де встановлена система, є Мерія міста Києва. Ознайомитись з роботою та отримати відгуки від організацій, що експлуатують диспетчерську систему «ОДС Промінь» можна в містах: Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Вишгород, Кам’янець-Подільський, Охтирка, Чернівці, Бровари, Алушта, Хмельницький, Чернігів, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Сімферополь, Луганськ, Керч, Ялта, Маріуполь, Судак, Севастополь, Енергодар (Запорізька атомна електростанція), Бахчисарай, Гурзуф, Рівне, Нетішин, Євпаторія, Южне, Красний Луч, Суми, Боярка, Харків, Феодосія, Краснодон, Ніжин, Стрий,  Херсон, Іллічівськ, Сєверодонецьк, Запоріжжя.

Відгук на впровадження диспетчерської системи «ОДС Промінь» ТУ У 32.3-33238930-001-2005 у житлових будинках комунальної власності міста Охтирка.

Робочий проект об’єднаної диспетчерської системи «ОДС Промінь» виконано Виробничо-конструкторською фірмою «ПРОМІНЬ» у січні місяці 2006 р. згідно Завдання на проектування ОДС та вимог ПУБЕЛ, ПУЕ.

Серед багатьох ліфтових диспетчерських систем виробництва України, Росії та інших країн найближчого зарубіжжя, що були запропоновані, система «ОДС Промінь» була вибрана як найбільш повнофункціональна, проста та економічна в експлуатації, створена з використанням сучасних схемних рішень та надійної елементної бази.

В системі передбачено додатковий обмін телеінформації, облік енергетичних параметрів (опалення, гарячого та холодного водопостачання, газу та електроенергії), введено додаткові сервісні можливості, інтерфейс користувача має простий і зручний вигляд. Завдяки повній та професійно розробленій документації по експлуатації системи «ОДС Промінь» диспетчерський та обслуговуючий персонал не потребує спеціалізованого додаткового навчання. Система ОДС дозволяє вживати заходи щодо оперативного ліквідування аварійних ситуації, зберігати та аналізувати інформацію в пам’яті комп’ютера, значно скорочує обсяг ведення облікової документації.

Витрати на створення системи «ОДС Промінь» значно нижчі за витрати на інші існуючі системи.

Система введена в дію у лютому 2006р.

За період експлуатації відмови і порушення роботи обладнання не зафіксовано.

Рекомендуємо всім власникам диспетчерських систем попередніх поколінь, що морально та фізично застаріли, впроваджувати в експлуатацію сучасну вітчизняну систему ІV покоління «ОДС Промінь».

Перший заступник міського голови

А.Б. Вавенко

Про досвід експлуатації диспетчерської системи «ОДС Промінь»
ТУ У 32.3-33238930-001-2005 у житлових будинках міста Кривий Ріг.

СКП «Міськліфт» обслуговує ліфти в житлових будинках комунальної власності та житлово-будівельних кооперативів, а також ліфти в адміністративних будівлях установ.

З 2005 року розпочато монтаж системи «ОДС Промінь» ТУ У 32.3-33238930-001-2005. Диспетчеризовано 52 будинку (147 ліфтів) в мікрорайоні Інгулець, з подальшим нарощуванням системи до 166 ліфтів. Протягом 2006 року диспетчеризовано 48 будинків (60 ліфтів) в мікрорайоні Східний, з подальшим нарощуванням системи до 114 ліфтів.

Серед диспетчерських систем виробництва України, Росії та Білорусі, що розглядались, система „ОДС Промінь” була вибрана як найбільш повнофункціональна, проста та економічна при монтажі та в експлуатації. Інтерфейс системи, мнемосхема району та довідникова інформація значно спрощує роботу диспетчерів. Комплект експлуатаційної документації розробленій професійно, з глибоким знанням нюансів роботи диспетчерських систем. Постачання обладнання здійснювалось в най коротші терміни, якість продукції нарікань немає. При нарощуванні систем відзначаємо зручність додаткових підключень до будь-якого найближчого щита та велику ємкість «ОДС Промінь» (до 765 щитів). Зовнішній вигляд має сучасний дизайн та вандалозахисне виконання. Захист від пошкодження магістральних ліній та грози організовано на дуже високому рівні. Система може працювати з усіма типами ліфтового парку. В порівнянні з іншими системами виробництва ВАТ «крліфтсервіс», що знаходяться у нас на обслуговуванні (Комфорт, Еталон-1, Еталон-2, Еталон-2Т), система «ОДС Промінь» за всіма ознаками стоїть поза конкуренцією.

Рекомендуємо вітчизняну систему ІV покоління «ОДС Промінь», єдину маючу сертифікат УкрСЕПРО, всім власникам застарілих диспетчерських систем, що потребують заміни, як кращу ОДС серед зразків вітчизняних та закордонних пропозицій.

Головний інженер КМКП «Міськліфт»

В.Г.Погорілий

Про досвід експлуатації диспетчерської системи «ОДС Промінь»
ТУ У 32.3-33238930-001-2005 у житлових будинках міста Кам’янець - Подільський.

СКП «Міськліфтсвітло» засновано в 2003 році. На обслуговуванні підприємства 235 ліфтів, з яких в житловому фонді 212 ліфтів.

З 2006 року розпочато диспетчеризацію з використанням радіосистеми «ОДС Промінь» ТУ У 32.3-33238930-001-2005. Диспетчеризовано одинадцять будинків з використанням радіоканалу. До кінця року планується диспетчеризовувати ще сім будинків. На 2007 рік заплановано диспетчеризувати ще 15 будинків. За час експлуатації система «ОДС Промінь» зарекомендувала себе, як надійний, сучасний комплекс диспетчеризації з великим спектром можливостей, працюючий стабільно і без збоїв. Нарікань на терміни постачання обладнання і якість продукції немає.

На далі плануємо розширення співпраці з ПП «ВКФ «Промінь» до повної диспетчеризації всього міста.

Всім ліфтовим організаціям радимо використовувати диспетчерську систему «ОДС Промінь».

Директор

Крилов В. У.

Про досвід монтажу та експлуатації диспетчерської системи «ОДС Промінь»
ТУ У 32.3-33238930-001-2005 в місті Київ.

ТОВ «Ескліфт-сервіс» проводить розробку проектів, монтаж та технічне обслуговування диспетчерських систем та ліфтів в житлових будинках та адміністративних будівлях установ, для чого має відповідні ліцензії та дозволи.

Підприємство має великий досвід в проектуванні, монтажі та експлуатації всіх існуючих на Україні систем ОДС.

Відгуки працівників житлово-комунального господарства, до яких приєднуємося і ми, говорять про необхідність скорішої заміни застарілого і спрацьованого обладнання, розширення функціональних можливостей диспетчерських систем.

З 2001 року наше підприємство займається заміною диспетчерських систем в м. Києві. Наші фахівці вивчили пропозиції розробників диспетчерських систем та набули досвіду у монтажі та обслуговуванні кількох типів сучасних комп’ютерних ОДС. Після надходження пропозиції стосовно системи «ОДС Промінь» нами були вивчені функціональні та технічні можливості обладнання. У 2003 році нами була змонтована перша в Україні диспетчерська система «ОДС Промінь». Простота у монтажі та обслуговуванні, надійність в роботі та позитивні відгуки комунальних служб спонукали наше підприємство на користь визначення системи «ОДС Промінь» лідером в галузі диспетчеризації. З 2003 року ТОВ «Ескліфт-сервіс» для заміни застарілих диспетчерських систем рекомендує та використовує тільки систему «ОДС Промінь».

Можливості системи постійно розширюються (облік енергетичних параметрів, радіоканал, 3D-мнемосхема), при цьому немає необхідності в заміні раніше встановленого обладнання системи «ОДС Промінь», що в подальшому не ускладнює технічне обслуговування. Можна відзначити зручність та простоту інтерфейсу, повноту експлуатаційної документації, простоту розширення системи, як якісно, так і кількісно. Система сертифікована в УкрСЕПРО, а виробник отримав сертифікат ISО 9001:2000 (IQNet, RWA, IAF).

За час експлуатації систем «ОДС Промінь» не було жодних рекламаційних звернень до виробника та не зафіксовано жодних збоїв у роботі систем.

Спираючись на великий досвід нашого підприємства в сфері проектування, монтажу та технічного обслуговування системи «ОДС Промінь» ТУ У 32.3-33238930-001-2005 рекомендуємо її як найкращу по технічним, функціональним, ергономічним та дизайнерським показникам на сучасному ринку диспетчерських систем.

Заступник директора ТОВ «Ескліфтсервіс»

Любевич А.А.

Про досвід монтажу та експлуатації диспетчерської системи «ОДС Промінь»
ТУ У 32.3-33238930-001-2005 в місті Київ.

Підприємство обслуговує ліфти та 13 систем диспетчерського зв’язку у Подільському районі м. Києва. Колектив укомплектований кваліфікованим персоналом.

На сьогоднішній день парк діючих диспетчерських систем майже повністю відпрацював свій ресурс та потребує заміни. Відновлення застарілих систем не доцільно. Але, плануючи заміну ОДС, постає питання: «Яку систему диспетчеризації взяти за основу?» Кожні нововведення супроводжуються суперечками та пересторогами з боку консерваторів.

Проводячи аналіз роботи систем ОДС потрібно відзначити стабільність систем «ОДС Промінь». Підприємство обслуговує 6 таких систем.

«ОДС Промінь», розроблена на основі сучасних технологій, користується значним попитом при будівництві новобудов. Цю систему використовують приватні ЖЕКи аби отримувати повний контроль за параметрами, як ліфтів, так і інженерного обладнання будинків, що поліпшує якість послуг та зменшує витрати по утриманню будинків.

Перша система диспетчерського зв’язку «ОДС Промінь» в 2003 році була встановлена саме в Подільському районі м. Києва. Особливих зауважень до роботи системи немає. Несправності, що виникали за час експлуатації системи, усувались силами дільниці, як і на будь якій системі диспетчерського зв’язку. Прості схемні вирішення, що використані в розробці системи, дозволяють швидко визначитись з несправністю та усунути їх. Основними перевагами для користувачів «ОДС Промінь» - є можливість до облаштування інженерним обладнанням, що дозволяє проводити моніторинг стану ліфтів, параметрів водопостачання, опалення, отримувати показники лічильників тепла та електроенергії, що так необхідно для інженерних груп, забезпечити охорону технологічних приміщень. Гнучкість системи дозволяє легко підключати нові будинки до ОДС.

Таким чином, система диспетчерського зв’язку «ОДС Промінь» ТУ У 32.3- 33238930-001-2005р. зарекомендувала себе високотехнологічним виробом, економічним в утриманні та простим в експлуатації.

Головний інженер СКП «Поділ-ліфт»

Поляков О.С.

Про досвід монтажу та експлуатації диспетчерської системи «ОДС Промінь»
ТУ У 32.3-33238930-001-2005 в місті Київ.

Згідно з програмою модернізації компанією ОТІС було проведено заміни ліфтів та диспетчерських систем в м. Києві. Замість застарілих об'єднаних систем проектним рішенням було передбачено сучасну комп'ютерну систему «ОДС Промінь». Система справила позитивні враження вже з початку монтажних робіт. Зрозуміла конструкторська документація не визвала питань навіть у монтажників раніше не знайомих з системою. Всі з'єднання кабельної продукції, на відміну від попередніх систем, виконуються без проведення паяльних робіт, під спеціальні клемні з'єднання, що прискорює монтаж та полегшує обслуговування системи. Також сподобалась проста структурна схема системи основана на двох провідній інформативно-голосовій лінії. Відтепер перевірка кабелю при монтажі або в разі пошкодження в телефонній каналізації не викликає труднощів. Металеві захищені корпуси системи «ОДС Промінь» дають надію на довгу роботу обладнання та неможливість пошкодження сторонніми особами. При відсутності похибок в монтажі пусконалагоджувальні роботи дають змогу швидкого поетапного підключення без комплексу вимірювальних та регулюючих дій. В експлуатації система зарекомендувала себе як багатофункціональна та надійна. Від початку проектом було передбачено диспетчеризацію не тільки ліфтів, а й інженерного обладнання мікрорайону: електрощитових, теплопунктів та підвалів. Тому автоматично користувачами системи стала не тільки компанія OTIS, а спеціалісти всіх служб ЖКГ та мешканці районів.

Рекомендуємо організаціям, бажаючим підвищити рівень та безпеку експлуатації ліфтового і будинкового обладнання, використовувати при диспетчеризації систему «ОДС Промінь».

Начальник дільниці ОДС СЛУ-4 ЗАТ ОТІС, м. Київ

Ведмеденко О.П.